Kişisel Bilgiler

Babamdan bana yadigar kalan fotoğraf hobisini 30 yıla yakın sürdürüyorum. Fotoğraf çekerken bambaşka bir dünyada ve konsantrasyonda olup adeta bir meditasyon yaparcasına huzur buluyorum.

Fotoğraf çekerken anı yakalamak, başkalarından farklı bakmak, yaratıcılığımı kullanmak, keşfetmek ve bunları da bazen başkalarıyla paylaşmak beni mutlu ediyor.

Yoğun çalışma hayatı içinde bir sanayici ve yönetici olarak insanın kendine nasıl bir güzellik yaratabileceğini göstermek ve özendirmek de bir başka amacım. Gözetmeye çalıştığım hayat felsefesi içinde aile, sanat, spor, sosyal sorumluluk ve iş yaşamından oluşan bir buket ile yaşamın her kesitinden tad alarak “tüm bir yaşama” ulaşabilme gayretimde fotoğrafın özel bir yeri var. Beni en çok dinlendiren, her şeyi unutturup, nefes almayacak kadar beni odaklayan an, o fotoğrafı çektiğim an. İşte o yer, insan, bina, bulut, dağ; işte o her ne ise, o an benim oluyor, sonsuza kadar.

Personal Info
那么现在的燕窝酒酿蛋,也是目前市场上首款将燕窝和酒酿蛋结合的产品产后丰胸产品。酒酿蛋本身具有美胸养颜,催乳发奶的功效,而加了燕窝的燕窝酒酿蛋更加有助于人体及乳房的生长发育丰胸产品,抗衰老,改善血液循环,针对女性补气养血,调理痛经,暖胃驱寒的作用粉嫩公主酒酿蛋。首次将美胸,美容,养颜相结合,满足了更多爱美小姐姐的追求丰胸方法